Servis ve Yedek Parça

Yap-San olarak satışını yaptığımız ürünler ile ilgili olarak, makinenizin idamesini sağlayacak orjinal ve kaliteli tüm yedek parçaları stoklarda bulundurmaktayız. Müşterimiz den gelen her bir yedek parça talebi en hızlı şekilde değerlendirmekte, uygun fiyatlarla, zamanın da cevaplanmaktadır. Stoklarımız periyodik olarak takviye edilmekte, eksilen stok yedek parçalarımız ve özel siparişleriniz bütün dünya nakliye ağı kullanıllarak en kısa sürede getirilmektedir. Sevkiyatlar daki gecikmeleri önleyecek her türlü tedbir konusun da uzman personellerimiz tarafın dan alınmaktadır.

Değişen müşteri beklentilerine hızlı bir şekilde cevap verebilmek için sürekli iyileştirme faaliyetlerini etkin olarak sürdürmekte, tedarikçilerimiz ile birlikte ekip çalışması yaparak, makinenizin performansını artıracak, işletme maliyetlerini düşürecek, rakiplerinize karşı sizi güçlendirecek kaliteli yedek parçaları sizin kullanımınıza sunmaktayız.

SERVİS

Müşterilerimizin memnuniyeti bizim için önemlidir. Bunun için Yap-San’ da servis bir arıza ile başlamaz.
Servis koruyucu bakım ile başlar. Kırıcı ömrü boyunca yapılacak, periyodik kontrol ve koruyucu bakımlar, arıza oluşmadan önce müdahe imkanı verdiği için ; arıza kaynaklı kırıcıların çalışmadığı süreleri minimize eder ve işletme maliyetlerinizi düşürür.